

13 731,93 ₴
Даховий вентилятор VSA 220 S 3.0 виробництва Литовського заводу Salda, призначений для витяжки повітря з приміщення. Даний вентилятор не призначений для транспортування забрудненого повітря, агресивних і вибухонебезпечних газів.
Крильчатка вентилятора VSA 220 S 3.0 - із загнутими назад лопатками.
Двигун: зовнішній ротор, вбудований захист двигуна термоконтакти, підшипники, що не вимагають догляду, з тривалим терміном служби.
Корпус дахового вентилятора: пофарбований в RAL 9005
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salda |
| Країна виробник | Литва |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 630 куб.м/год |
| Частота обертання | 2534 об/хв |
| Споживана потужність | 0.097 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Витрата повітря | 630 |
| Швидкість обертання | 2534 об/хв |
| Розміри | |
| Ширина | 405.0 |
| Висота | 214.0 |
| Глибина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Спосіб установки | даховий |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |