

11 183,20 ₴
Відправка з 29 травня 2026Даховий вентилятор VSA 190 S 3.0 виробництва Литовського заводу Salda, призначений для витяжки повітря з приміщення. Даний вентилятор не призначений для транспортування забрудненого повітря, агресивних і вибухонебезпечних газів.
Крильчатка вентилятора VSA 190 S 3.0 - із загнутими назад лопатками.
Двигун: зовнішній ротор, вбудований захист двигуна термоконтакти, підшипники, що не вимагають догляду, з тривалим терміном служби.
Корпус дахового вентилятора: пофарбований в RAL 9005
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 44 кВт |
| Вага | 4.4 кг |
| Виробник | Salda |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 207 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220В |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Чорний |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Витрата повітря | 332 |
| Спосіб установки | даховий |
| Швидкість обертання | 1962 об/хв |
| Розміри | |
| Глибина | 305 мм |