54 355,57 ₴
Водяний повітронагрівач AVS 500 виробництва Salda. Поверхня теплообмінника виготовлена з алюмінієвих пластин і проходять через них мідних трубок. Шахове розташування трубок. Корпус виконаний з оцинкованого листа.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Виробник | Salda |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 2500 куб.м/год |
| Країна виробник | Литва |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Потужність | 40.65 кВт |
| Вид енергоносія | Вода |
| Вид поверхні калорифера | Ребриста |
| Кількість рядів труб в калорифері | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 599 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Підключення теплоносія | 3/4" |