
75 109,51 ₴
Водяний тепловентилятор Salda SAV 6000 застосовується для нагрівання повітря усередині приміщення.
Основною перевагою нагрівача є його висока продуктивність і практичний дизайн. Корпус тепловентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, пофарбований RAL 7040.
Нагрівач кріпиться до стіни за допомогою кронштейна. За потреби кронштейни можуть зніматися. Напрямок повітря регулюється лопатками, вгору чи вниз.
Нагрівальний елемент виготовлений з мідних трубок та алюмінієвих пластинок. Вентилятор осьовий, однофазний.
Можливе встановлення SAV 6000 у п'яти різних положеннях. Це дуже зручно за дуже низького або високого кріплення тепловентилятора від рівня підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Salda |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Литва |
| Частота струму | 50 Гц |
| Теплова потужність | 47 кВт |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Продуктивність | 5750 куб.м/год |
| Напруга живлення | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 777 мм |
| Ширина | 738 мм |
| Довжина | 783 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Так |