15 812,53 ₴
Круглий канальний вентилятор Salda VKAP 315 LD 3.0 оснащений робочим колесом із загнутими лопатками і двигуном із зовнішнім ротором, що забезпечує високу ефективність роботи при низькому енергоспоживання. Корпус вентилятора виконаний із оцинкованої сталі.
● Діаметр 315 мм;
● Витрата повітря до 1263м³/год;
● Зручний монтаж у будь-якому положенні;
● Робоче колесо із назад загнутими лопатками;
● Вбудовані термоконтакти;
● Робота за низької зовнішньої температури (до -40 °С);
● Кронштейн для встановлення в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salda |
| Країна виробник | Литва |
| Діаметр | 315 мм |
| Основні | |
| Рівень шуму | 57.0 |
| Вага | 6.5 |
| Споживана потужність | 270.0 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Стан | Нове |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Витрата повітря | 1263 |
| Спосіб установки | Канальний |
| Швидкість обертання | 2617 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 402.0 |
| Необхідний діаметр воздуховода | 315 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | оцинковка |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Розмір патрубка | 315 |