7 438,13 ₴
Круглий канальний вентилятор Salda VKAP 160 MD 3.0 оснащений робочим колесом із загнутими лопатками і двигуном із зовнішнім ротором, що забезпечує високу ефективність роботи при низькому енергоспоживання. Корпус вентилятора виконаний із оцинкованої сталі.
● Діаметр 160 мм;
● Витрата повітря до 451м³/год;
● Зручний монтаж у будь-якому положенні;
● Робоче колесо із назад загнутими лопатками;
● Вбудовані термоконтакти;
● Робота за низької зовнішньої температури (до -40 °С);
● Кронштейн для встановлення в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salda |
| Країна виробник | Литва |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 451 куб.м/год |
| Споживана потужність | 97 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Витрата повітря | 386 |
| Частота | 50 Гц |
| Спосіб установки | Канальний |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 244 мм |
| Розміри | |
| Глибина | 189 мм |
| Розмір патрубка | 160 |
| Необхідний діаметр воздуховода | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | оцинковка |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |