6 872,62 ₴
6 322,81 ₴
У наш час контроль вологості та температури відіграє ключову роль у багатьох галузях, таких як промисловість, сільське господарство, охорона навколишнього середовища та багатьох інших. Щоб забезпечити високу якість і точність вимірювань, Nenutec представляє датчики вологості та температури TUCH3, які є ідеальним рішенням для різноманітних застосувань.
Трансмітери TUCH3 Nenutec характеризуються надзвичайно високою точністю вимірювання як вологості, так і температури. Завдяки передовим технологіям, які використовує Nenutec, ці передавачі можуть точно контролювати та контролювати умови навколишнього середовища, забезпечуючи таким чином оптимальні умови роботи та ефективність процесів у різних галузях промисловості.
Перетворювачі TUCH3 Nenutec були розроблені, щоб відповідати вимогам навіть найвибагливіших умов. Завдяки використанню високоякісних матеріалів і міцному виготовленню ці датчики стійкі до екстремальних погодних умов, вібрації та інших зовнішніх факторів, які можуть вплинути на точність вимірювань. Завдяки цьому вони є надійним інструментом, який можна використовувати в різних умовах роботи.
Передавачі вологості та температури TUCH3 Nenutec також пропонують простий монтаж і експлуатацію. Завдяки ергономічному дизайну та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача їх встановлення та конфігурація швидкі та прості. Крім того, ці передавачі сумісні з різними системами моніторингу та контролю, що дозволяє інтегрувати їх у існуючу інфраструктуру.
Перетворювачі TUCH3 Nenutec широко використовуються в різних галузях і секторах. Вони ідеально підходять для моніторингу та контролю умов вологості та температури на складах, промислових підприємствах, лабораторіях, серверних кімнатах, теплицях, очисних спорудах та багатьох інших місцях, де необхідні точні вимірювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NENUTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 24В AC/DC |
| Вихід температура | 0...10В |
| Діапазон вимірювання | 0...100% |
| Вихід вологість | 0...10В |
| Чутливий елемент | цифровий датчик |