• Матеріал: пластик, стійкий до ультрафіолету (запобігає старінню під дією сонячних променів).
• Номінальний діаметр 120 мм.
• Двигун, захищений від термічного перевантаження, з шарикопідшипниками обертання вала, з’єднаним із термопластичним робочим колесом гвинтового типу з лопатями крилчастого профілю.
• Максимальний потік повітря: 175 м3/год.
• Зворотній клапан встановлений на вихідному отворі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortice |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 0.6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Расход воздуха | 175 куб. м/час |
| Скорость вращения | 2150 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Уровень шума | 34.4 дБ |
| Цвет | Белый |
| Частота | 50 Гц |
| Размеры | |
| Высота | 179 мм |
| Глубина | 89 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Дополнительные функции | |
| Обратный клапан | Да |
| Таймер выключения | Да |