• Матеріал: пластик, стійкий до ультрафіолету (запобігає старінню під дією сонячних променів).
• Номінальний діаметр 90 мм.
• Двигун, захищений від термічного перевантаження, з валом, що обертається у самозмащувальних втулках, з’єднаним із термопластичним робочим колесом гвинтового типу з лопатями крилчастого профілю.
• Максимальний потік повітря: 65 м3/год.
• Оснащений електронним таймером, призначеним для автоматичного відключення двигуна після встановленого інтервалу, який можна вибрати під час встановлення в діапазоні 3’-20’ (налаштування за замовчуванням 3’).
• Зворотна заслінка встановлена на вихідному отворі.
• Вихровий регулятор швидкості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortice |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 |
| Высота | 159 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Глубина | 77 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Обратный клапан | Да |
| Потребляемая мощность | 14 |
| Расход воздуха | 65 |
| Скорость вращения | 2500 об/мин |
| Способ установки | Настенный |
| Таймер выключения | Да |
| Требуемый диаметр воздуховода | 90 мм |
| Уровень шума | 28.8 |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 159 |