• Матеріал: пластик, стійкий до ультрафіолету (запобігає старінню під дією сонячних променів).
• Номінальний діаметр 120 мм.
• Двигун, захищений від термічного перевантаження, з валом, що обертається в самозмащувальних втулках, з’єднаним із термопластичним робочим колесом гвинтового типу з лопатями в профілі крила.
• Максимальний потік повітря: 175 м3/год. • Вихровий регулятор швидкості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortice |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 0.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPХ4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Расход воздуха | 175 куб. м/час |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Цвет | Белый |
| Частота | 50 Гц |
| Размеры | |
| Высота | 178 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Монтажная глубина внутренней части | 71 мм |
| Размер патрубка | 120 мм |
| Требуемый диаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Дополнительные функции | |
| Обратный клапан | Да |