• Матеріал: пластик, стійкий до ультрафіолету (запобігає старінню під дією сонячних променів).
• Номінальний діаметр 150 мм.
• Двигун, захищений від термічного перевантаження, з валом, що обертається у самозмащувальних втулках, з’єднаним із термопластичним робочим колесом гвинтового типу з лопатями крилчастого профілю.
• Максимальний потік повітря: 335 м3/год.
• Зворотній клапан встановлений на вихідному отворі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortice |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 |
| Высота | 214 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Глубина | 79 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Обратный клапан | Да |
| Потребляемая мощность | 28 |
| Расход воздуха | 335 |
| Скорость вращения | 2100 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Требуемый диаметр воздуховода | 150 мм |
| Уровень шума | 40.1 |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 214 |