5 460 ₴
Дифузор Ergovent Kvadro-125
Висока якість штукатурки
Гіпсова маса ERGOVENT міцна та однорідна. Кріплення запресоване в корпус, нічого не потрібно свердлити і нічого до нього не приклеюється. Під час заливання видаляються найменші бульбашки повітря, поверхня гіпсу гладка та біла, як сніг.
Підходить для всіх способів підключення
Дифузор можна підключити:
1) безпосередньо до металевого повітроводу,
2) через гнучку гофру (система бляшаних повітроводів),
3) через розподільчу коробку (система пластикових повітроводів).
Надається чітка та докладна інструкція щодо встановлення. Дифузор доступний із стандартними з'єднаннями 100 мм, 125 мм.
Просте та зручне приєднання
Розсіювач кріпиться шурупами безпосередньо до гіпсокартону. Застібки регульовані та моментально наносяться на 1 або 2 шари гіпсу (при необхідності будь-якої нестандартної товщини). Відмінна аеродинаміка При проектуванні вчені КТУ використовували комп'ютерне моделювання роботи дифузора. Різні геометричні зміни були перевірені на найкращі аеродинамічні властивості. Один із них, спеціальний «животик» на внутрішній стороні кришки, ефективно зменшував повітряні завихрення всередині дифузора. Опір повітряному потоку та рівень шуму також значно знижено.
Надзвичайно низький шум
Гіпс має не тільки антистатичні (без пилові) властивості, а й акустичні властивості. Частина звуку, що відбивається від гіпсової поверхні, поглинається. Аеродинамічні покращення дифузора ERGOVENT ще більше знизили опір повітряному потоку. В результаті можна з упевненістю сказати, що цей дифузор працює тихіше за будь-який металевий дифузор. Простіше кажучи, робота дифузора практично не виділятиметься з тихої обстановки приміщення (звичайно, якщо немає додаткового шуму від самої системи повітроводів).
Надійне кріплення кришки
Центральна кришка важка і не всім виробникам удалося її правильно зафіксувати. У дифузорі ERGOVENT цей ковпачок утримується магнітними утримувачами, а не головками гвинтів, прикріпленими до магнітів. Магніти повністю стикаються з намагніченою частиною з нержавіючої сталі на кришці та надійно утримують її. Оскільки в кришці немає магнітів, немає і магнітного поля, що притягує пил.
Відсутність дренажу на стелі
Звичайні поверхневі дифузори спрямовують потік повітря до стелі. Тому навколо них у стелі часто можна побачити скупчення бруду. Повітряний потік автономного дифузора спрямований прямо вниз і ніколи не торкається стелі. Стеля навколо дифузора завжди буде чистою. Бруд можливий тільки всередині дифузора, де є невидима зона. Технічне обслуговування можна виконати, відкривши кришку. Порада: Вчасно змінюйте фільтри рекуператора та бруду майже не буде.
Дуже безпечна упаковка
Можна з упевненістю сказати, що дифузор ERGOVENT має найбезпечнішу упаковку на ринку. Під час випробувань на безпеку упаковка захищає продукт від пошкоджень, уникаючи його до 12 разів у всіх можливих напрямках з висоти 80 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rondo |
| Країна виробник | Литва |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 238 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована витрата повітря | 92 м³/год |