


9 085 ₴
Витяжний вентилятор Cata E 120 GTH серії Е Glass доповнює лінійку вже давно стали культовими вентиляторами серії X-Mart. Основна особливість нової серії полягає в тому, що двигун вентилятора Cata кріпиться всередині корпусу на 2 гумових вібраційних вставках, що гасять усі вібрації. Заводом рекомендується виключно настінний монтаж.
Стандартно вентилятор не обладнаний зворотним клапаном.
Дизайнерською родзинкою є фронтальна панель, виготовлена зі скла, що дає змогу використовувати його в будь-яких приміщеннях. Він — вентилятор для ванної кімнати та вентилятор для туалету. Вентилятор Cata E-120 GTH гармонійно вписується під будь-яку плитку.
Серія вентиляторів має низку параметрів, що позначаються слідами індексів:
GT — таймер, відстрочення вимкнення. Час настроювання від 3 до 15 хвилин.
GTH — датчик вологості, таймер, термометр. На центральній панелі висвічується температура повітря в приміщенні та рівень вологості). Контроль вологості від 40% до 95%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Рівень шуму | 33.0 |
| Вага | 0.94 |
| Споживана потужність | 8.0 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Нове |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Витрата повітря | 210 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Розміри | |
| Ширина | 150.0 |
| Висота | 150.0 |
| Розмір патрубка | 100 |
| Глибина | 125 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 94 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | False |
| Таймер вимкнення | True |
| Дистанційне вмикання/вимикання | False |