7 200 ₴
Вентилятори Cata — виробництво Іспанія. Скляна панель вентилятора — новомодний віск, що вдихає цей вентилятор на вершину сегмента елітної вентиляції. Призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції
Витяжний вентилятор Вентилятор Cata E-100 G LIGHT (з LED-підсвіткою і таймером і зворотним клапаном) доповнює лінійку вентиляторів серії G. Основна особливість нової серії полягає в тому, що двигун вентилятора Cata кріпиться всередині корпусу на 2 гумових вібраційних вставках, що гаються всі вибрации. Заводом рекомендується виключно настінний монтаж.
Крім цього, стінний і горизонтальний монтаж для нього рідна стихія.
Дизайнерською родзинкою є фронтальна панель, виготовлена зі скла, що дає змогу використовувати його в будь-яких приміщеннях. Він — вентилятор для ванної кімнати та вентилятор для туалету. Вентилятор Cata E-100 G LIGHT (з LED-підсвіткою та таймером) гармонійно вписується під будь-яку плитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Рівень шуму | 32.0 |
| Вага | 0.94 |
| Споживана потужність | 8.0 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Нове |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Витрата повітря | 115 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Розміри | |
| Ширина | 150.0 |
| Висота | 150.0 |
| Розмір патрубка | 100 |
| Глибина | 125 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 94 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | False |
| Таймер вимкнення | True |
| Дистанційне вмикання/вимикання | False |